Akcja.
Edukacja.

eduMENTORS to platforma wymiany wiedzy. Inspiruje i angażuje nauczycieli, rodziców oraz uczniów, którzy poszukują praktycznych narzędzi w procesie kształcenia. Znajdziesz tutaj wiedzę i doświadczenie osób, które przez ostatnie lata udowodniły, że można uczyć efektywniej. Co więcej, dzięki zaangażowaniu wielu stron znalazły sposób, by ich podopieczni mogli rozwijać się w poszanowaniu ich indywidualizmu oraz w atmosferze otwartości i wzajemnego szacunku.

Poznaj metodę
Przedszkole
Szkoła podstawowa 1-3
Szkoła podstawowa 4-8
Multimedia
Poznaj kreator programu nauczania!
Rewolucja w pracy nauczyciela? Z nami możesz wszystko. Tylko u nas innowacyjne narzędzie do tworzenia interdyscyplinarnych i interklasowych programów nauczania!

Uczysz? Wykładasz? Prowadzisz szkołę? Przedszkole? Warsztaty? Cykle szkoleń? Współpracujesz z innymi osobami i instytucjami przy tworzeniu materiałów edukacyjnych? Potrzebujesz niestandardowych programów nauczania lub przedmiotów zajęć? Masz innowacyjne pomysły, ale nie wiesz, jak połączyć je z niezakłóconą realizacją postawy programowej? Kusi Cię nauczanie dualne i połączenie praktyk zawodowych z nauczaniem ogólnym? Nasz Kreator Programu jest dla Ciebie! Śledź nas na Facebooku, już niebawem ujawnimy możliwości narzędzi eduMENTORS.